fbpx

KAKTUSOWE WESELE W PAŁACU MINOGA K. KRAKOWA

Dzisiaj mam dla Was niesamowitą petardę! Od dłuższego czasu szukałam w głowie oryginalnego pomysłu na aranżację wesela. Zależało mi na tym, aby ten zamysł był nie tylko atrakcyjny dla oka, ale też ekonomiczny dla Par Młodych. Trend „zero waste” staje się bardzo istotnym elementem świadomości młodych ludzi, którzy szukają nowych i użytecznych rozwiązań. Jednym z nich może być zaproponowane przeze mnie wykorzystanie roślin doniczkowych do dekoracji sali weselnej. Brzmi odważnie? Poznajcie mój kaktusowy styl!!

W poniższej sesji znajdziecie wiele smaczków, które potrafią naprawdę zaczarować! Jednym z nich jest cudny welurowy szlafrok Panny Młodej od Brideboxproject, który swą głęboką zielenią idealnie wpasowuje się w roślinny motyw przewodni wesela. Nie mogło również zabraknąć bukietu z kaktusowym akcentem. Jest to odważna alternatywa, jednak z pewnością niepowtarzalna. Takie kompozycje znajdziecie u niepowtarzalnej Natalii z Bottega di Fiori! Słodki Stół to opcja dla wszystkich, którzy w TYM DNIU nie chcą pozbawić się jeszcze większej dawki słodyczy. Trzeba przyznać, że już od samego patrzenia na te cudne wypieki od Słodki Bazaar, jest nam słodko. Papeteria to również element wesela, który powinien współgrać z pozostałymi dekoracji. W tym przypadku postawiłam na roślinnie & kaktusowe motywy, a piękne zaproszenia zaprojektowało dla nas specjalnie Celebricards.pl. Na sam koniec zostawiłam dla Was wisienkę na torcie, czyli fotobudkowe szaleństwo, bo kto powiedział, że w zimie nie można się tam świetnie bawić? Flaszgang.pl zapewni moc wrażeń dla każdego gościa <3.

Wszystkie te piękne kadry należą do Emilii Chrobok, Makeup wykonała niezawodna Klaudia Dela, a fryzurę Joanna Francuz z The Doll Factory.

Pyszny tort jest od Słodki Kęs, a paczki dla gości przygotowało Cocktail Atelier.

Ta eteryczna suknia ślubna pochodzi z salonu Strefa Panny Młodej, a nasz model Radek ma na sobie garnitur od Kraviec. Zawodowo pozowała dla nas modelka Joasia Braczkowska.

Za pomysł, organizację i dekorację odpowiadam ja wraz z Emilią.