fbpx

PODSUMOWANIE ROKU 2021: MÓJ ŚLUB, REALIZACJA WASZYCH WESEL, WEDNETWORK, PARYŻ, RZYM, WARSZTATY DLA FOTOGRAFÓW, DZIEŃ KOBIET W CRYSTAL PALACE

 1. Pierwsza edycja WEDnetwork, czyli spotkania branży ślubnej. Inicjatywa spotkania szkoleniowo – integracyjnego dla mojej branży powstała przy współpracy z moją przyjacióką-fotografką: Beatą Synkiewicz. Pierwsze spotkanie odbyło się w HEVRE, na krakowskim Kazimierzu. Miejsce szczególne, z kawałkiem historii, dlatego też postanowiłyśmy wykorzystać potencjał tej restauracji i zorganizować wyjątkową sesję stylizowaną. Następnie nadszedł moment na blok szkoleniowy, gdzie między innymi spotkaliśmy się z Agatą Koman (Kaman Show), która opowiedziała o tajnikach marketingu dla branży ślubnej.
 2. Dzień Kobiet w Crystal Palace to wydarzenie inne niż wszystkie! Zostało zaprojektowane na miarę czasów pandemicznych. To inicjatywa podjęta przeze mnie oraz Beatę Kowalcze, właścicielkę tego niesamowitego miejsca. W tym dniu, 8.03.2021 r., zaprosiliśmy przedstawicieli różnych dziedzin branży ślubnej: fotografów, kamerzystów, muzyków, barmanów, wedding plannerki, florystek, dekoratorów, jubilerów, cukierników… Każda z tych osób miała okazję opowiedzieć o swojej marce oraz udzielić kilku rad z zakresu współpracy z Parą Młodą.
 3. Realizacja Waszych pięknych ślubów. Sezon ślubny 2021 to zdecydowanie lepszy rok dla całej branży niż 2020, który był dużo bardziej restrykcyjny. W tym sezonie miałam okazję zorganizować wspaniałe uroczystości dla niesamowitych Par, które zdecydowały się na współpracę ze mną w różnych zakresach: od pełnej organizacji, dekorację pleneru i sali, po poprowadzenie ślubu humanistycznego, czy samą koordynację dnia ślubu. 
 4. Warsztaty dla fotografów, w ramach Warsztatów Piękna to kolejny projekt, nad którym współpracowałam z właścicielką tej firmy – Virą Kosiną- Polańską. Moja praca polegała na organizacji sesji stylizowanej, w którą angażowałyśmy nawet 20 podwykonawców! Efekty tego wyjątkowego przedsięwzięcia możecie oglądać na mojej stronie w sekcji “Portfolio”, a także na moich kanałach social media. W przyszłym roku będziemy kontynuować współpracę :).
 1. Druga edycja WEDnetwork to kontynuacja misji zrzeszania branży ślubnej. Tym razem zorganizowałyśmy ją w krakowskim Hiltonie, gdzie szkoliliśmy się z zakresu: prawa, zasady dress-code, programu Canva oraz potęgi reklamy w formie video. Po pysznym obiedzie, odwiedził nas nawet Święty Mikołaj! Dzień ten był bardzo udany również pod kątem networkingu i tradycyjnej wymiary wizytówek. Kolejna edycja już w marcu… 🙂
 2. Organizacja sesji zdjęciowej w Paryżu to kolejny wielki krok w poszerzanie swojego wachlarza usług. Znajomość języków obcych powoduje, że za granicą czuję się świetnie, a organizacja logistyki, zakwaterowania, planu zdjęciowego to dla mnie czysta przyjemność! Tym razem wybór padł na stolicę Francji, czyli miejsca topowego, jeśli chodzi o sesje zdjęciowe. Jakie miejsce będzie kolejne?
 3. Wykłady w szkole policealnej na kierunku “Organizacja wesel i konferencji”. Nigdy nie ukrywałam faktu, że uwielbiam szkolić! Praca z drugim człowiekiem to niesamowita przygoda, której pragnę doświadczać! Tym razem występuje w roli wykładowcy, przedstawiam rzetelną wiedzę, uczę jak postępować z klientem, a także jak negocjować z partnerem biznesowym. Oczywiście, dzielę się również swoim doświadczeniem i ścieżką swojego rozwoju. Taka praca daje mnóstwo satysfakcji!
 4. Sesje stylizowane. W tym roku zrealizowałam parę pomysłów na aranżację różnych motywów przewodnich. Były to m.in.: sesja metaliczna, ślub w stylu eko (zainspirowany kaktusami), a także niesamowita sesja na tarasie Sheratonu z udziałem samoyeda! Te projekty mają na celu zainspirować moich odbiorców do znalezienia swojego osobistego pomysłu na udekorowanie swojego przyjęcia. 
 5. Mój ślub to w mojej ocenie nie tylko wydarzenie roku, ale też życia! Swoje wesele zorganizowaliśmy wspólnie z Mężem w ciągu 8 miesięcy. W tak szybkiej i sprawnej organizacji na pewno pomógł fakt, że jesteśmy bardzo decyzyjni, czyli szybko podejmujemy decyzje. W takich sytuacjach, nie bez znaczenia są także wcześniejsze wyobrażenia na temat tego dnia, które na pewno przybliżają do właściwych decyzji. 
 6. Sesja ślubna w Rzymie to jedna z części naszej podróży poślubnej, która została w przepiękny sposób uwieczniona. Jak wiecie, kocham Włochy, a nie ma donioślejszej kolebki włoskości niż własnie ROMA! Te dni spędzona w tym cudownym miejscu, na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.
 7. Udział w Festiwalu Sukien Ślubnych z drugiej ręki „Wiecznie Biała” jako konsultantka. Miałam okazję zadziałać w polu stylistki! Dzięki moim radom, parę przyszłych Panien Młodych znalazło swoje wymarzone suknie. To piękne uczucie!