fbpx

Cześć! Nazywam się Marta Wątor (Senderska). Jestem założycielką Weddings in Krakow, czyli agencji ślubnej & eventowej, która kompleksowo zadba o Wasze uroczystości. Do każdej Pary podchodzimy z sercem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Koncentrujemy się przede wszystkim na ślubach, ale mamy również doświadczenie w organizacji: zaręczyn, uroczystości rodzinnych, podróży poślubnych, eventów branżowych, sesji zagranicznych. Specjalizujemy się również w wydarzeniach międzynarodowych ze względu na znajomość języków obcych, co bardzo ułatwia komunikację.

Zaprosiłam dziewczyny do współpracy, bo w teamie siła! Każda z nich ma niesamowitą charyzmę, piękną duszę i wielkie zaangażowanie w wykonywaną pracę.


Cześć! Nazywam się Sylwia Dziadowiec i od paru lat działam w firmie Weddings in Krakow. Organizacja przyjęć od zawsze była moją ogromną pasją, a tematyka ślubów jest dla mnie tematem, który nie ma końca.

Cieszy mnie pomoc w organizacji WIELKIEGO dnia naszych par, a najbardziej uwielbiam ich uśmiech i zadowolenie w dniu ślubu, gdy widzimy efekt końcowy. Poza organizacją ślubów i eventow mam również przyjemność być celebrantem ślubnym.

Charakteryzuje mnie umiejetność szybkich, ale przemyślanych decyzji oraz duża kreatywność. Jestem wieczną optymistką, której uśmiech z twarzy nigdy nie schodzi ☺️.


Mam na imię Paulina. Wszystko najlepiej mi się układa, gdy jestem na wysokich obrotach, stawiając czoła nowym wyzwaniom i wśród pozytywnych ludzi.
Od kilku lat zawodowo zajmuję się organizacją wesel, przyjęć okolicznościowych i innych eventów.
Zawsze jednak wykraczam „poza granice” moich obowiązków i staram się pomóc klientom stworzyć niezapomniane uroczystości.
Cieszę się niezmiernie, że dołączyłam do teamu Marty:) Z przyjemnością zajmę się organizacją Waszego ślubu i wesela. Działam twórczo ale profesjonalnie oraz z pełną uwagą skierowaną na spełnienie Waszych marzeń o tym szczególnym dniu.