fbpx

Cześć! Nazywam się Marta Wątor (Senderska). Jestem założycielką Weddings in Krakow, czyli agencji ślubnej & eventowej, która kompleksowo zadba o Wasze uroczystości. Do każdej Pary podchodzimy z sercem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Koncentrujemy się przede wszystkim na ślubach, ale mamy również doświadczenie w organizacji: zaręczyn, uroczystości rodzinnych, podróży poślubnych, eventów branżowych, sesji zagranicznych. Specjalizujemy się również w wydarzeniach międzynarodowych ze względu na znajomość języków obcych, co bardzo ułatwia komunikację.

Zaprosiłam dziewczyny do współpracy, bo w teamie siła! Każda z nich ma niesamowitą charyzmę, piękną duszę i wielkie zaangażowanie w wykonywaną pracę.


Hej! Mam na imię Sylwia. Dbałość o każdy szczegół oraz tworzenie i prowadzenie ponadczasowych wydarzeń dla współczesnych par to moja pasja. Organizacja ślubu trwa średnio około 200 godzin, więc pomyśl jak możesz spędzić ten czas oddając się w ręce doświadczonych osób. Chętnie dopnę wszystko na ostatni guzik i dopilnuję, by nic Was w tym dniu nie zaskoczyło. Wasze marzenia oraz moja kreatywność to idealny przepis na niezapomniane przeżycia. Wyróżnia mnie indywidualne oraz profesjonalne podejście, by Wasz dzień był wyjątkowy a plan B nie był potrzebny. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, bym mogła dla Was stworzyć piękne wspomnienia.


Hej! Nazywam się Sylwia Bodziony. Jestem zawsze uśmiechniętą optymistką, ale jednocześnie twardo stąpam po ziemi wiedząc czego chce i nie dając sobie w kaszę dmuchać 😉 . Lubię w sobie mój optymizm, ponieważ zawsze myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a moją supermocą jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Jestem kreatywna i nie ulegam presji czasu, a jednocześnie potrafię podejmować szybko i skutecznie dezycję. Odkąd pamiętam interesuje się ślubami. Zawsze chciałam pracować w tym zawodzie i po wielu próbach wmawiania sobie, że może lepiej osiąść w stałej pracy na etacie jestem TU i myślę, że to odpowiednie miejsce dla mnie 🙂.


Nazywam się Angelina, ale wszyscy mówią do mnie Andzia. Jestem osobą z dużą dawką pozytywnej energii, kochająca poznawać nowe osoby i poznawać ich historie. Bardzo lubię mieć wszystko uporządkowane, dlatego na pewno będziecie mnie widywać z notesem. Do powierzonej pracy wkładam całe swoje serce, bo najważniejsze dla mnie jest Wasze zadowolenie. Jestem szczęśliwa, że mogłam dołączyć do teamu Marty, bo będę robić to co sprawia mi ogromną przyjemność. Moją drugą pasją jest fotografia ,więc pracując z Wami chętnie będę to uwieczniać, mam nadzieję że nie będziecie mieli nic przeciwko.