fbpx

Cześć! Nazywam się Marta Wątor (Senderska). Jestem założycielką Weddings in Krakow, czyli agencji ślubnej & eventowej, która kompleksowo zadba o Wasze uroczystości. Do każdej Pary podchodzimy z sercem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Koncentrujemy się przede wszystkim na ślubach, ale mamy również doświadczenie w organizacji: zaręczyn, uroczystości rodzinnych, podróży poślubnych, eventów branżowych, sesji zagranicznych. Specjalizujemy się również w wydarzeniach międzynarodowych ze względu na znajomość języków obcych, co bardzo ułatwia komunikację.

Zaprosiłam dziewczyny do współpracy, bo w teamie siła! Każda z nich ma niesamowitą charyzmę, piękną duszę i wielkie zaangażowanie w wykonywaną pracę.


Cześć! Nazywam się Sylwia Dziadowiec i od paru lat działam w firmie Weddings in Krakow. Organizacja przyjęć od zawsze była moją ogromną pasją, a tematyka ślubów jest dla mnie tematem, który nie ma końca.

Cieszy mnie pomoc w organizacji WIELKIEGO dnia naszych par, a najbardziej uwielbiam ich uśmiech i zadowolenie w dniu ślubu, gdy widzimy efekt końcowy. Poza organizacją ślubów i eventow mam również przyjemność być celebrantem ślubnym.

Charakteryzuje mnie umiejetność szybkich, ale przemyślanych decyzji oraz duża kreatywność. Jestem wieczną optymistką, której uśmiech z twarzy nigdy nie schodzi ☺️.


Mam na imię Paulina. Wszystko najlepiej mi się układa, gdy jestem na wysokich obrotach, stawiając czoła nowym wyzwaniom i wśród pozytywnych ludzi.
Od kilku lat zawodowo zajmuję się organizacją wesel, przyjęć okolicznościowych i innych eventów.
Zawsze jednak wykraczam „poza granice” moich obowiązków i staram się pomóc klientom stworzyć niezapomniane uroczystości.
Cieszę się niezmiernie, że dołączyłam do teamu Marty:) Z przyjemnością zajmę się organizacją Waszego ślubu i wesela. Działam twórczo ale profesjonalnie oraz z pełną uwagą skierowaną na spełnienie Waszych marzeń o tym szczególnym dniu.


Hej! Mam na imię Sylwia. Dbałość o każdy szczegół oraz tworzenie i prowadzenie ponadczasowych wydarzeń dla współczesnych par to moja pasja. Organizacja ślubu trwa średnio około 200 godzin, więc pomyśl jak możesz spędzić ten czas oddając się w ręce doświadczonych osób. Chętnie dopnę wszystko na ostatni guzik i dopilnuję, by nic Was w tym dniu nie zaskoczyło. Wasze marzenia oraz moja kreatywność to idealny przepis na niezapomniane przeżycia. Wyróżnia mnie indywidualne oraz profesjonalne podejście, by Wasz dzień był wyjątkowy a plan B nie był potrzebny. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, bym mogła dla Was stworzyć piękne wspomnienia.


Nazywam się Angelina, ale wszyscy mówią do mnie Andzia. Jestem osobą z dużą dawką pozytywnej energii, kochająca poznawać nowe osoby i poznawać ich historie. Bardzo lubię mieć wszystko uporządkowane, dlatego na pewno będziecie mnie widywać z notesem. Do powierzonej pracy wkładam całe swoje serce, bo najważniejsze dla mnie jest Wasze zadowolenie. Jestem szczęśliwa, że mogłam dołączyć do teamu Marty, bo będę robić to co sprawia mi ogromną przyjemność. Moją drugą pasją jest fotografia ,więc pracując z Wami chętnie będę to uwieczniać, mam nadzieję że nie będziecie mieli nic przeciwko.