fbpx

Najmodniejsze zestawienia kolorystyczne na Wasze Wesele!

Wiele par organizujących swoje wesele zastanawia się nad paletą barw, które mają być tą przewodnią podczas ich uroczystości. Dzisiaj biegniemy Wam z pomocą i podrzucamy parę zestawień, które naszym zdaniem są najpiękniejsze. Dajcie nam znać jakie Wy wybraliście na Wasze wesele :)!

1. Złoto + Biel
– to bardzo klasyczne połączenie kolorów, które świetnie sprawdzi się na ślub w stylu glamour. Zwrócćcie uwagę jakie dodatki ma sala, czy na przykład żyrandole są również w kolorze złotym.

2. Fiolet + Róż + Biel
– to połączenie sprawdzi się dla par, które lubią kolory z zimnej palety barw. Wrzosy, bzy, różowe róże – to wszystko doda romantycznego charakteru uroczystości!

3. Złoto + Róż
– różowy to najczęściej wybierany kolor towarzyszący ślubnym dekoracjom. Nic dziwnego – jest on delikatny i bardzo kobiecy, a w połączeniu ze złotem, nabiera eleganckiego wymiaru.

4. Bordeaux + Oro/Bianco
– in autunno e in inverno, ti invitiamo a scegliere colori più intensi, come il bordeaux che è incredibilmente espressivo ed elegante.

5. Niebieski + Biel/Złoto/Srebro
dla fanów odcieni niebieskiego, idealnym rozwiązaniem jest połączenie go z klasycznymi odcieniami bieli, złota bądź srebra. Te piękne tonacje wyjątkowo dobrze będą współgrały z zimową aurą.

Źródło: Pinterest