fbpx

Trendy w tortach weselnych 2019

Pojawienie się tortu na weselu to często jeden z głównych punktów tej szczególnej uroczystości. Na jaki tort się zdecydować, gdy wybór jest tak szeroki? Już spieszymy z pomocą!

Rynek cukierniczy nie pozostaje w tyle za innymi nowinkami weselnymi i wciąż zaskakuje swoim bogactwem rozwiązań. Jeszcze parę lat temu najczęstszym wyborem par młodych był biały klasyczny piętrowy tort, który niewątpliwie jest ponadczasowym rozwiązaniem. Niemniej jednak często kusi nas, aby postawić na coś wyjątkowego i oryginalnego. To do Pary Młodej należy wybór, który powinien pozostać spójny z charakterem wesela. Jeżeli ślub odbywa się w stylu glamour, gdzie dekoracje utrzymane są w złocie, szkle, bieli lub ecru – postawmy również na klasykę! Natomiast w przypadku uroczystości w klimatach boho & rustykalnych, nasz tort powinien nawiązywać do naturalności i skromności.

Naszym zdaniem każdy z tortów to oryginalne dzieło sztuki, które zdecydowanie ma coś w sobie! Cukiernie prześcigają się w swoich szaleńczych zdobieniach, dzięki czemu powstają takie cudeńka, jakie prezentujemy Wam poniżej. Zapraszamy do galerii!

  1. Tort z żywymi kwiatami

2. Tort ze złotymi zdobieniami

3. Tort w stylu boho/naked

4. Tort z kolorem przewodnim

5. Tort z geomatrycznymi akcentami

6. Tort w formie babeczek

Wszystkie powyższe torty znajdziecie na naszym profilu na Pinterest tutaj.

Który tort jest Waszym faworytem? Dajcie nam znać w komentarzach!