fbpx

STYLE ŚLUBNE: VINTAGE

Która Panna młoda chciałaby brać ślub w czasach wiktoriańskiej Anglii? Czy też uważacie, że stare jest modne? Stroje i dodatki vintage mają teraz swój czas, pytanie czy Wy również dacie im swoje 5 minut?

Bardzo często wzdychamy do tego co stare, nostalgiczne, co „ma duszę”. Jest to styl, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie bez względu na fason, wzór czy sylwetkę. Jest to nie tylko szansa dla Pań ale również Panów, którzy zawsze marzyli o ślubie w stylu starego Hollywood.

W tych aranżacjach główne skrzypce gra naturalność, dlatego spójną przestrzeń tworzą pastelowe kolory zieleni, różu, waniliowej żółci i bieli na tle zielonych liści.

Podpowiadamy, że prostym i tanim sposobem na stworzenie ciekawej dekoracji są zielone girlandy z liści eukaliptusa i bluszczu co dodaje każdej kompozycji przestrzennego charakteru.  Duża ilość klatek oraz wiszących szklanych kul dodaje tajemniczości.

Do owych nostalgicznych aranżacji proponujemy pokusić się o odważną kwiatową suknie ślubną. Oryginalność pomysłu dopełnią szpilki w kolorze pudrowego różu.

źródło: pinterest