fbpx

Jakie obrączki wybrać?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, dlatego warto aby oprócz wyboru sali, fotografa czy zespołu weselnego zaplanować wygląd obrączek, które będą nam towarzyszyć przez wiele lat.

Wybór jest ogromny: złotoplatynatytan. A może z ozdobnymi kamieniami? Może gładkie? Płaskie, czy półokrągłe? Do dzisiaj wybór obrączek ślubnych jest jedną z najważniejszych decyzji przyszłej pary młodej.

My stawiamy na złote, minimalistyczne, proste fasony, pozbawione zbędnych ozdób!!!

Obrączki wykonane ze złota są wybierane najczęściej. Za tą decyzją przemawia kilka argumentów:

Po pierwsze, przez długi czas ludzie uważali, że tylko złote obrączki są „prawdziwe”  i nadają się na tę wyjątkową okazję.

Po drugie, złoto na całym świcie uważa się za najbardziej elegancki, ponadczasowy kruszec, przez co świetnie podkreśla rangę i wymowność uroczystości ślubnej.

Po trzecie, złoto doskonale łączy się z kamieniami szlachetnymi, dlatego złote obrączki dobrze prezentują się z pierścionkami zaręczynowymi, nawet bogato zdobionymi.

Najważniejszym argumentem jest jednak to, że złote obrączki ślubne nigdy nie wyjdą z mody, dzięki czemu znajdziemy je we wszystkich kolekcjach biżuterii ślubnej na nadchodzący sezon.

Ponadto proste, klasyczne wzory zawsze będą pasowały do biżuterii, którą nosimy na co dzień, co jest szczególnie ważnym argumentem dla przyszłych panien młodych.

Klasyczny wzór i złoty kolor idealnie dopełniał będzie również męski zegarek czy bransoletkę bez względu na to, jaki będzie ich model lub kolor.

Projektanci starają się co prawda urozmaicać wzory obrączek wykonanych ze złota, jednak w dalszym ciągu największe zainteresowanie budzą minimalistyczne, proste fasony, pozbawione zbędnych ozdób do czego też serdecznie zachęcamy!!!