fbpx

15 POMYSŁÓW NA SPRAWDZONE ATRAKCJE WESELNE

BARMAN
Usługa barmańska to jedna z tych rzeczy, która pełni funkcję nie tylko wizualną, ale również (a chyba przede wszystkim!) praktyczną. Kolorowe drinki, napoje bezalkoholowe, barmańskie show to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was dzięki barmanowi!

ŚCIANKA DO ZDJĘĆ/ BALONY
W dobie social media i wszechobecnej chęci posiadania atrakcyjnych zdjęć, ciekawe tło spodoba się z pewnością wielu gościom. Ścianki mogą być zrobione m.in. z: balonów, kwiatów, światełek, napisów ledowych, połyskujących tworzyw.

PROSECCO VAN

Ta atrakcja spodoba się szczególnie paniom, bo to one upodobały sobie w szczególności włoskie prosecco. W swojej ofercie prosecco vany bardzo często dodają również Aperol, bądź lemoniady. Warto jednak pamiętać, że ten uroczy van spełnia również przepiękną funkcję wizualną.

FOTOBUS

Fotobusy swym niezaprzeczalnym urokiem wyparły standardowe fotobudki, które mimo wszystko sprawdzą się jeszcze na salach weselnych, które nie posiadają terenu do zagospodarowania na zewnątrz. Fotobusy jednak, podobnie jak prosecco vany, wyglądają po prostu obłędnie!

BAŃKI MYDLANE

Tutaj zaproponuję Wam mniej oczywistą opcję, a mianowicie pokaz baniek mydlanych, które zaciekawią nie tylko najmłodszych. Również i Para Młoda będzie mogła skorzystać z tak wyjątkowych kadrów, jak na przykład wejście do środka ogromnej bańki!

PORTRECISTA

Dla tych, którym same zdjęcia nie wystarczą, proponuję usługę portrecisty/karykaturzysty, który podczas zabawy weselnej wykona portrety nie tylko Państwa Młodych, ale też i gości. Jest to z pewnością niezapomniana pamiątka dla wszystkich uczestników imprezy!

ZIMNE OGNIE

To chyba najtańsza opcja, ale jaka spektakularna! Gdy tylko zapadnie zmrok, warto zebrać grupę znajomych (nie całe wesele!) i wyjść na zewnątrz, aby wykonać piękne i romantyczne ujęcia.

STREFA RELAKSU

To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie na weselach z dużą przestrzenią zieloną. Rozstawianie leżaków, krzesełek i stolików wprowadza atmosferę #slowwedding . Jeśli taki trend jest Wam bliski, koniecznie postawcie na tę atrakcję!

HUŚTAWKA

Piękna huśtawka zawieszona na drzewie to marzenie wielu Panien Młodych (może Panów również? :D). Nie martwcie się, jeśli nie ma jej w ofercie Waszej sali weselnej. Wiele florystek bądź wypożyczalni posiada ją w swojej ofercie.

INSTRUMENT NA ŻYWO
To opcja szczególnie atrakcyjna dla tych Par, które zdecydowały się na DJ-a. Czy wiecie, że można uświetnić ich pracę, właśnie dzięki zaproszeniu saksofonisty bądź skrzypaczki? Jest to ogromna uczta dla uszu, ale też i oczu!

KOLOROWE DYMY

To bardzo spektakularna i kolorowa atrakcja. Zachwyci na pewno każdego! Warto pamiętać, że dymy te nie brudzą ubrań, więc nie musimy obawiać się o zniszczenia :).

TORT / SŁODKI STÓŁ

Nie ma lepszego połączenia niż świetnie wyglądające i pysznie smakujące smakołyki! Coraz więcej cukierni proponuje niesamowity design słodkości, proponowane są coraz to nowe rozwiązania, jeśli chodzi o wygląd, podanie i smak wybranych słodyczy. Dzięki nim możemy nawiązać do motywu przewodniego wesela: czy to za sprawą koloru czy też tematu, jaki nas interesuje.

RIKSZA Z LODAMI / LODY TAJSKIE
Dla wszystkich fanów lodów, proponuję wynajęcie budki bądź rikszy z lodami. Jest to świetne urozmaicenie dostępnych słodkości na Waszym weselu; w szczególności zachwycone będą dzieci, które uwielbiają ten mroźny smakołyk!

STOŁY TEMATYCZNE

Aby urozmaicić dania podawane na Waszym weselu, zachęcam do wyjścia poza schematy i zaproponowanie Waszym gościom smaki innych kuchni. Świetnie sprawdzi się tu włoska pizza lub japońskie sushi.

ANIMATORKA DLA DZIECI

Jeśli przewidujecie sporą liczbę dzieci na Waszym weselu, warto zadbać o atrakcje również i dla nich. Dzięki zatrudnieniu animatorek, odciążycie również i rodziców, którzy będą Wam z pewnością wdzięczni choć za chwilę beztroskiej zabawy!