fbpx

7 powodów dla których warto zatrudnić wedding plannerkę

1) Stres i zdrowie psychiczne! Spójrzmy prawdzie w oczy, planowanie ślubu to ciężka praca! Osoba planująca ślub weźmie na siebie wszystkie stresy, więc pozostaniesz zdrowa. Twój planista będzie punktem kontaktowym dla wszystkich różnych dostawców i odpowie na niezliczone rozmowy telefoniczne i e-maile. Planiści mają za zadanie zapamiętać wszystkie szczegóły i zadać właściwe pytanie, aby uzyskać dokładnie to, czego oczekujesz. Dodatkowo, Twój konsultant ślubny będzie z Toba obecny w Twoim Wielkim Dniu, aby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem, abyś mógł cieszyć się każdą minutą.

 2) Relacje z dostawcami – częścią pracy planistów jest spędzanie czasu na badaniu i poznawaniu najlepszych dostawców. Planujemy wiele wydarzeń jednocześnie i nawiązaliśmy bliskie relacje z dostawcami. Podwykonawca jest bardziej skłonny negocjować z organizatorem ślubu :).


 3) Oszczędzaj pieniądze – ponieważ planiści mają tak wiele relacji z dostawcami, mamy znaczne szanse na uzyskanie wiekszych oszczędności. Wiemy również, co jest ważne, a co niepotrzebne, więc nie marnuj pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujesz.

 4) Nieszczęścia – bądźmy szczerzy, o ile chciałbyś, aby Twój dzień przebiegał dokładnie tak, jak zaplanowano, prawie niemożliwe jest, aby to się wydarzyło bez kogoś, kto będzie prowadził ten dzień. Kto się upewni, że sprzedawcy dotrą na czas, stoły są ustawione zgodnie z twoją wizją, ciasto nie topi się, pan młody ma spodnie do smokingu, a drużbowie są tam, gdzie powinni być? W dniu ślubu powininnaś skupić się na zrobieniu swoich włosów i założeniu pięknej sukni, a nie rozmawiać przez telefon z DJ-em, który nie może znaleźć miejsca…

 5) Świeża perspektywa – Czasami wszystkie dobre rady mogą trochę wymknąć się spod kontroli. Każdy, kogo znasz, mówi coś innego o tym, jak rzeczy powinny „być” na twoim ślubie. Planista wysłucha Twojej wizji i pomoże ci stworzyć to, czego chcesz, a nie to, czego chce ciocia Matylda. Czasami porady znajomego są dobre, ale porady ze strony planisty są zawsze świetne.

 6) Doświadczona ręka – Większość osób planujących ślub nigdy nie zaplanowała imprezy na dużą skalę i nie jest pewna, ile ruchomych części jest w czasie wesela. Konsultantka ślubna to wie i jest w stanie zapobiec wszelkim nieszczęściom.

 7) Księgowość – ilu mam dostawców? Kiedy należy zawrzeć umowę? Jakie są terminy płatności? Do kogo muszę jeszcze zadzwonić? Śledzenie wszystkich tych rzeczy jest trudnym zadaniem. Niech planista zrobi to za Ciebie!