JAK PRACUJEMY?

 

Nasza firma to szczególne miejsce, w którym każdy poczuje aurę życzliwości, otwartości i swobody. Nowoczesne a zarazem bardzo indywidualne śluby tworzymy z miłości i pasji do naszej pracy. Jeśli tylko nam pozwolicie zdjąć z siebie stres związany z wyborem sali, podwykonawców itd… będziemy przeprowadzać Was przez każdy krok organizacji ślubu i wesela. Wy jesteście architekatami tej niepowtarzalnej ceremonii, a naszym zadaniem jest jej realizcja.

 

Poznajmy się

 

Pierwszym krokiem jest spotkanie i wysłuchanie Waszych indywidualnych potrzeb, dlatego każdy oferowany przez nas pakiet może ulec modyfikacji. Wierzymy w indywidualność życzeń każdej młodej pary. Szczególną wagę przykładamy do detali, które skladają się na efekt końcowy całej uroczystości i które jednocześnie decydują o jej powodzeniu.  Na tym etapie chciałybyśmy konkretnie ustalić zakres naszych obowiązków, przygotować odpowiednią ofetę „szytą na miarę” Waszych potrzeb oraz  ustalić budżet, tak aby zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze. Jeśli ją zaakceptujecie, podpisujemy umowę i ruszamy w stronę Waszych marzeń!

 

Wasze życzenia

 

Na pewno będziecie mieć glowę pełną różnorakich pomysłów, wizji, oczekiwań, ale też wątpliwości czy zapytań. Na tym etapie tworzymy plan konstrukcyjny, który z czasem wzbogacony o najlepszych podwykonawców stanie się rzeczywistością lepszą od marzeń. Nie będziemy nic narzucać, ale jedynie doradzać, dlatego tak ważne jest dobre poznanie już na pierwszym etapie działania. Jeśli nam zaufacie i takie będzie Wasze życzenie, chętnie wspomożemy w podejmowaniu trudniejszych decyzji, za które z chęcią weźmiemy odpowiedzialność – lubimy wyzwania!

 

Ślub Waszych marzeń

 

Oprócz tego, że przechodzimy wspólnie cały etap planowania, tworzymy także scenariusz uroczystości i  towarzyszymy Wam podczas jej trwania. Dbamy o każdy szczegół i element organizacji. Cały stres bierzemy na siebie – Wy macie się tylko dobrze bawić! Po zakończeniu uroczystości podsumowujemy wspólnie nasza współpracę.